czwartek, 17 października 2013

Jesień


 Ta piękna pora roku kończy sezon w moim ogródku. Liście przebarwiły się w wesołe kolory, ale mi jest już trochę smutno, bo wiem, że zaraz wszystko będzie szaro bure i  już nie wyjdę do moich kwiatów.  Na szczęście za dwa lub trzy miesiące spadnie śnieg i wtedy znowu zrobi się pięknie :)
 Tymczasem dni  są coraz krótsze, za to słońce rzuca ciepłe, długie  promienie,  jakby już zaraz miało zajść. Kiedy do tego wyżej podejdzie rzadka mgła, tworzy się niesamowity świetlisty klimat. Udało mi się raz uchwycić kilka takich chwil.
Tak wygląda jesień w moim młodym ogrodzie. 7 komentarzy:

 1. Agnieszko, rzeczywiście powoli nasze ogrody pożegnają sezon'2013, ale widoków pięknych jeszcze trochę można ustrzelić. Ty jak zwykle wspaniale pokazujesz mgłę i jej malunek - poezja dla oczu. Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesień...cudna...ach te kolory!!!
  Moje oczy powędrowały jednak do bardzo stylowej pergoli...;) super !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna jesień.to duże szczęście mieć taki ogród z takimi bajecznymi widokami. A jak nazywają się dwa krzewy w czerwonej szacie na drugim zdjęciu ?Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj anonimowy :) Dopiero zauważyłam komentarz. Czerwone krzewy to borówki amerykańskie. Przebarwiają się najwcześniej i najbardziej intensywnie w moim ogrodzie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ich habe über Pinterest auf deinen wunderschönen Blog gefunden. Deine Bilder sind einfach zauberhaft.
  Euer Garten ist wunderschön angelegt und mit der Aussicht ins Tal verstärkt sich das noch mehr.
  Herzliche Grüsse aus der Schweiz
  Carmen

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Vielen Dank für Ihre freundlichen Worte :)

   Usuń
 6. Witam Panią szkoda, że nie można dalej podziwiać pięknego ogrodu, za mało zdjęć!!! Mam pytanie na drugim zdjęciu za borówkami co to za drzewko również w kolorach jesiennych. Dziękuję i pozdrawiam.Ela

  OdpowiedzUsuń